| Anablondyi a întrebat:

Cum sa fac sa-l recuceresc pe baiatul la care tin foarte mult si de care m-am despartit anul trecut? adica e cam greu sa-l recuceresc pentru ca el e indragostit de o fata din scoala luistraight face

Răspuns Câştigător
| Aly122 a răspuns:

Pai.eu zic ca ar trebui sa renunti. daca lui ii place de alta.nu poti sa stai cu un om din obligatie... daca ai fi u in locul lui si tiar place de un baiat si el sar baga nu tiar conveni.asa ca mai bine renunti si incerci sa il uiti cu greu.bafta:*

1 răspuns: