| LawlietL886 a întrebat:

Anul trecut m-am îndrăgostit de o fata frumoasă. A trecut pe a noua, eu sunt a șaptea. A vrut să se vadă cu mine, dar e cu alt băiat. Ce fac s-o recuceresc? Cel mai bun răspuns fundă.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti spera sa-i recuceresti inima doar in cazul in care va redeveni libera. Momentan este exclusa orice sansa de a avea succes, fiindca ea este cuplata cu cineva de care in mod sigur ii place. Poti trai cu speranta, insa sansele tale din pacate sunt iluzorii. Sanatate!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

De ce ai strica relatia unei fete daca deja are pe alt cineva nu te inteleg. Fii barbat si lasa fata in pace daca are pe altcineva. Cand va fi singura atunci sa intrii in vorba cu ea. Bafta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea are un alt prieten cred, ca nu are rost sa insisti pe recucerirea ei.

| LawlietL886 explică:

Doar vorbesc nimic mai mult