| BananaAlbastra a întrebat:

am 16 ani si cred ca sunt indragostit de o fata, o visez seara cateodata si altele, in fine, am fost cu ea o saptamana anul trecut si dupa s-a despartit de mine si am fost de acord ( puteam sa salvez relatia da n-am facut-o ), cum pot sa o recuceresc? p.s e o fata foarte frumoasa, are 14 ani si un corp perfect si fatuca ei, awww... poate sa aiba orice baiat la varsta ei si pana mea...nu vreau sa o ia altul in afara de mine :( ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Pai daca nu stii daca te place, ai motiv in plus sa o intrebi. spune-i ca inca mai ai sentimente pentru ea, ca nu ai putut o uita, ca inseamna totul pentru tine, este viata ta si poate cu putin noroc te mai place si ea. Nimeni nu este mai frumos ca nimeni. fii increzator pe tine. daca ea este superficiala, inseamna ca te-ai indragostit de fata gresita, dar daca o abordei cu replicile astea, ai ceva sanse sa o topesti si cine stie ce se va intampla dupa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea si sa ii spui clar ca inca tii la ea, ca o iubesti, iar daca numai si ea va simti la fel va veti impaca. Bafta cu ea. O zi buna!

| BananaAlbastra explică (pentru TheRealDaniel):

Da nu stiu daca ma mai place... da eu o iubesc laughing nu stiu de ce, + ca e prea frumoasa pentru mine

| TheRealDaniel a răspuns (pentru BananaAlbastra):

Pai daca nu stii daca te place, ai motiv in plus sa o intrebi. spune-i ca inca mai ai sentimente pentru ea, ca nu ai putut o uita, ca inseamna totul pentru tine, este viata ta si poate cu putin noroc te mai place si ea. Nimeni nu este mai frumos ca nimeni. fii increzator pe tine. daca ea este superficiala, inseamna ca te-ai indragostit de fata gresita, dar daca o abordei cu replicile astea, ai ceva sanse sa o topesti si cine stie ce se va intampla dupa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Biancaalone a răspuns:

Păi,ar trebui să redevii prieten cu ea deoarece prietenia e primul pas într-o relație! Fă-o sa-ți spună orice și tu spune-i orice, iar după poți trece la lucruri mai serioase! Pentru mai multe sfaturi lasă-mi id tău într-un mesaj pe privat!

| dydylyna14 a răspuns:

***! De ce n-ai salvat relatia? Esti prost!