| geogi a întrebat:

Cum sa fac sa ma combin cu prietenul lui fostul meu prieten? Mentionez ca eu cu fostul am terminat-o de mult si dupa aceea am mai iesit cu prietenul lui dar nu stiu cum sa actionez.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine ii spui in fata happy.

| bombo9 a răspuns:

Pai spune-i tot si fi sincera
spune-i ca-l placi foarte mult si ca vrei sa va combinatzi:-p

happy

| Altu a răspuns:

Iti cam pierzi timpul.
In momentul in care ai iesit cu prietenul lui ai inchis orice cale de reintoarcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. si eu am fost combinata cu prietenul fostului si chiar a durat si a fost frumos. pana i-am dat papucii dar e deja alta poveste. ii spui te arati mai interesata decat in mod obisnuitsi daca esti destul de iscusita, fa-l pe el sa se indragosteasca de tine si sa iti ceara prietenia.Bonne chance

| BackInTime a răspuns:

Pai cereti scuze vorbeste frumos cu el, spune-i ca nu o sa il mai ranesti in asa fel(daca tu l-ai parasit)

Sper ca te-am ajutat tongue