| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am iesit la o plimbare cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine, am vorbit, am glumit, si m-a facut toata ziua sa rad happy, mai pe seara eu cu niste prieteni [ inclusiv el] ne-am jucat sticluta, dar spre surprinderea mea la joc s-a alaturat si fostul meu prieten

Cand am invartit sticluta am picat cu baiatul cu care am fost la plimbare love struck. cand ne-am sarutat fostul meu prieten a plecat foarte nervos.

Cand am ajuns acasa am vazut un mesaj pe facebook in care fostul meu prieten mi-a spus ca daca o sa ma combin cu baiatul acela el se va distruge

Mesajul m-a cam ingrijorat si nu stiu ce sa fac pentru ca eu chiar ma simt bine langa baiatul acela si ma face fericita...

Va rog sa ma ajutati [Funda happy ]

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

E doar fostul şi aşa va rămâne, el chiar nu are nicio treabă cu cine te săruţi tu.

Nu-l lăsă pe tip să scape printre degete.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba ai tu cu fostul'? Lasa-l sa se "distruga". Mai degraba va incerca sa distruga relatia ta decat pe el.

| contαbαndonαt a răspuns:

Dar draga mea, si tu ii poti lasa un mesaj offline pe facebook, eventual ii poti spune sa se duca dracu cu tot cu santajul sau emotionalhappy
Nu inteleg, cum reusiti sa stati langa asemenea specimene...ma depaseste.

| diavolitadulce a răspuns:

Va trece el peste. Nu il crede. Am patit-o si eu de 3 ori. Nici unul din ei nu si-a facut nimic. Stai calma

| OMEGALIN a răspuns:

E posibil si eu trec printr-o perioada grea si m-am cam distrus, dar nu il poti lasa sa iti distruga viata, fii fericita si vezi de viata ta happy

| anonim_4396 explică (pentru OMEGALIN):

Multumesc mult pentru toate raspunsurile :*

| hondru a răspuns:

Traesteti viata.ce este el vreo masinarie sa se distrugalaughing

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Mda... Nu fii insensibila. Explica-i ca e fostul si ca trebuie sa-si gaseasca alta si fa-i un compliment de genul: Un tip frumos ca tine o sa-si gaseasca o alta. Si nu-i mai raspunde la orice ti-ar mai spune. Nu te simtii prost daca el te-a lasat. Inseamna ca nu te mai vrea.

| anonim_4396 explică (pentru 69AnonimuS69):

Eu l-am parasit dar atunci mi-a spus ca este ok...
:-