| deutza a întrebat:

Buna iarasi! Cum v-am spus ieri m-am despartit de prietenul meu si vreau sa il uit.Ma gandeam daca incerc sa ma combin cu altcineva care ma face mereu sa zambesc poate reusesc. Voi ce spuneti? Ar fi o solutie? Acel cineva vrea sa fie cu mine dar eu nu stiu ce raspuns sa ii dau, tinand cont de faptul ca el si fostul meu prieten sunt dusmani.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cu fata asta?

| bulgaras_3493 a răspuns:

E bine ca te face sa zambesti.si cred ca e bine sa iti vezi de viata inainte...ai grija sa nu se ajunga la pumni.happy
si mai e ceva daca fostul te va vedea cu el(dusmanul) ori va vrea sa fie din nou cu tine. ori va ajunge sa te urasca si pe tine. tu stii cum e el.Bafta:*

| deutza explică:

DjKatalyno nu pot sa mai dau o sansa relatiei noastre, am dat prea multe si si-a luat-o in cap

| DjKatalyno a răspuns:

Pai daca tu crezi ca il placi indeajuns sa te combini cu el (dar sa nu iti bati joc de el ca va suferii) atunci incearca sa vorbesti cu prietenul tau (fostul) si spune-i ca tu nu vrei sa fii bagata intre ei si ar fi bine sa se impace...sau a2a varianta ar fi sa dati o sansa relatiei voastre din nou (tu cu fostul iubit)