| andrey9999 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi uit prietena cu toate ca nu vreau si nu pot dar totul merge spre despartirecrying dar o sa ramanem prieteni buni

2 răspunsuri:
| a lui ;x a răspuns:

Asa :d pastzesc si eu straight face vreau sa ma desp de pr meu de vreo luna straight face si nu ma intelege crying mereu isi cere iertare sh zice s`o luam de la zero mi cam mila de el intr-un fel straight facecrying

succes>D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...trecem prin momente asemanatoare ne consolam reciproc vrei?blushing laughing un id daca vrei:p ana_gim2005