| Dardanel21 a întrebat:

Cum sa fac sa rezist mai mult in pat? Sfaturi de la cei care reușesc sa reziste in pat un timp normal, Cum reușiți?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Trebuie sa ai o activitate sexuala regulata, sa nu te grăbești și mai ales nu te minti la gândul ca durata este esențială în sex. Nu mai cronometra ci implicat e. Băiețeii își măsoară reușitele în minute si centimetri dar uita sa își întrebe partenera în ce anume consta în opinia ei o partida reușită.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Când faci sex cu ea gandeste-te ca faci sex cu o gorila și așa mai potolesti orgasmul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai doua numere.

| mihai69 a răspuns:

Ia un somnifer.

| mastadont a răspuns:

Când simți că-ți vine orgasmul mutăți gândul de la el, la mine merge cu matematica de minune laughing și o să rămâi la limită dar fără să termini, însă îți trebuie o concentrare beton, mai ales dacă acțiunea e înfocată. Dacă reușești să amâni ejacularea până are și fata orgasm atunci va fi mulțumită.

| tunoi88 a răspuns:

Poti sa folosesti ceva si tii mult, ii dai de ii sare lantul happy