| ionica311 a întrebat:

As vrea sa raspundeti la cateva intrebari.
Cat timp este corespunzator sa reziste un baiat in pat?
Dupa ce timp isi da drumu o fata?
Daca imi dau drumu inaintea femeii ce fac pe urma?
Este normal sa rezist 6, 7 minute in pat?
Care este marimea minima pe care o are un baiat?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intrebari multe, la care vei afla singur raspunsul de-a lungul timpului si in dupa ce te casatoresti.

| Emma30555 a răspuns:

între 10 - 20 de minute e normal, 2 nu se știe, depinde de fata sau de cuplul lor, uneori mai repede sau mai greu alteori deloc 3 nu faci nimic, ca și consolare actul sexual oricum e ceva plăcut nu doar punctul culminant contează 4 da, chiar și mai mult este normal, 5 nu știe nimeni ce mărime poate avea fiecare băiat, găsești informații și pe net pentru aceste lucruri

Răspuns utilizator avertizat
| AliceM99 a răspuns:

4. O faci si pe ea sa termine cumvawinking, ca daca o lasi asa sigur nu merge laughing) si nu o sa mearga si o sa ramai si singur laughing)), si de asta o sa te plangi ca nu are chef niciodata si o doare capul laughing) ca e aiurea sa incepi ceva si sa nu duci pana la capat, nu ii mai vad rostul, si rostul ca doar tu sa termini, ca mai bine te masturbezi sau cauti pe centru daca doar tu vrei sa termini

| doareu876345 a răspuns:

Depinde de la organism la organism. de exemplu, pe iubitul meu il tine aprox 40 minute, fara preludiu, daca iti dai drumul inaintea femeii ii poti face oral pana are orgasm sau sa o masturbezi. depinde cum te descurci tu privind orgasmul femeii. marimea nu cred ca conteaza atat de mult, ci mai degraba grosimea