| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa sarut o fata de 14 ani(aceeasi varsta cu mine)? Sunt sigur ca vrea sa ne sarutam, dar chiar nu stiu ce sa fac, nu cred ca ma duc pur si simplu si o sarut.
E vorba de primul sarut.

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Hmm eu am avut aceiasi problema la primul prietenlaughing el astepta ca eu sa fac pasul (si era mai mare cu 1 an= avea 14 jum)si eu ca elhappy si cand eram singuri nu stiu parca eu ma retrageamlaughing dar.am fost afara a fost unpik mai intunecat si el era l o scara si o vecina din bloc a spus ca e acolo si ma asteapta sa vb cu mine. apoi m-am pus langa el si m-a sarutat.trebuie sa ai putin curaj nici eu nu am avut. si sincer nu imi place sa vorbesc despre asta dar sper ca te-am ajutathappy

| emi29 a răspuns:

Nu iti planuiesti inainte sa o faci, doar o faci fara sa stai pe ganduri

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Nicolas sincer eu n-am sarutat inco o fata dar...eu zic sa o iei undeva mai retras(nu pe la poduri etc.din astea prea retrase ca va crede cai faci cevastraight face)undeva in curtea scolii vezi tu, o iei cica sa-i spui ceva o duci acolo si atuncea, e vorba de tine daca ai curaju ssai dai un sarutwinking
P.S:Sfatu meu fa uh primul paswinking
Sper ca te-am ajutat. Funda sau Vot?big grin