| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sex cu o partenera pentru ca ea sa nu ramina insarcinata?
unde nu trebuie de bagat penisul pentru ca partenera sa nu ramina insarcinata

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa folosesti de fiecare data prezervativ. E simplu.

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca mai mult de 11 ani nu ai! Lasa sa treaca vremea si nu te stresa cu intrebari din astea de pe acum!

| Sara a răspuns:

Nu trebuie bagat in vagin fara prezervativ sau fara ca fata sa ia anticonceptionale. Mi se pare oarecum puerila intrebarea!

| Pho3nix a răspuns:

Frate, tu mai mult de 11 ani nu ai asa ca du-te si bagati scula in nisip.

| julieta a răspuns:

Pai u cum vrei sa faci sex daca nu bagi penisul "undeva"? pfffff...cati ani ai? foloseste prezervativ si in felul acesta va protejati am2

| plasticstyle a răspuns:

In pantaloni

| Aia cu cap mare a răspuns:

rolling on the floor OMG!
deci : ori esti mai mic de 12 ani ori esti idiotlaughing

| poesia a răspuns:

Hmm...eu inteleg ca probabil esti incepator, dar intr-adevar e o intrebare puerila.
Faceti sex cu prezervativ...

| bogdy2009 a răspuns:

Poti sa-l bagi oriunde ma, daca ai cauciuc(prezervativ) pe, penis

| TonyMotola a răspuns:

Lasate de meserie... Sau mai bine nu te apuca!

| Grasutza a răspuns:

Intrebarea aceasta chiarrolling on the floor)))rolling on the floor))) scuze da nu ma pot abtine.
Toata ziua auzi de prezervative, nu se poate sa nu fie pe vreun post tv o reclama de genu "folosteste prezervativu ca metoda de protejare"sau ceva...si tu vii cu intrebarea asta...

| răcsvan a răspuns:

Oralul mai e o solutie. Daca nu foloseste prezervativul, este sfant.

| motanelul a răspuns:

Frate tuh cati ani ai?

| poluarect a răspuns:

Cati ani ai tata?

| N@sty dream a răspuns:

Doamne asa intrebare, bag-o ma in urechea partenerei sau in nara stanga si iti zic eu ca 100% nu ramane insarcinata atunci. ia sa incerci pustiulik asta, e cea mai sigura metodalaughing)))doamne sunt pe burta

| CristianRacu a răspuns:

Am 19 ani

| basicinstinct a răspuns:

Ai 19 ani:O:O:O? daca nici lucru asta nu-l sti la 19 ani, atunci dragul meu ramai la p""a din palma laughingrolling on the floor)

| bellezza a răspuns:

Deocamdata in manutza baietele! of of

Răspuns utilizator avertizat
| me13 a răspuns:

La mintea cocoshuluilaughing...straight face