| Andrei_5226 a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati, fac sex neprotejat cu partenera mea, ejaculez afara, dupa act pleaca la WC, poate sa ramina insarcinata?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da poate sa ramana!

| R_8074 a răspuns:

Ba da pentru ca lubrifiantul penisului contine spermastozoizi. Doar ca sunt sansele mai mici. Stiu ca e criza dar poti sa.ti cumperi un pachet de prezervative.

| Emma a răspuns:

Daca ai ejaculat afara, nu!

| EnterSandman a răspuns:

Si in timpul actului sexuala ati mai scapa putina "samntana fierbinte", asa ca nu poti sti decat peste cateva saptamani laughing

| gestfacoff a răspuns:

Nu cred!
de fapt daca sigur ai ejacullat afara nu ai cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca ai dat tot afara?
se intampla sa mai ramana si pe dinauntru fara ca tu sa iti dai seama, iar faza cu mersu la wc nu este o metoda contraceptiva, este o aberatie