| vssmm a întrebat:

Dacă prezervativul nu s-a rupt şi nu a ejaculez înauntru poate sa ramînă partenera insarcinată?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu,nu are cum.

| AnToOniiia a răspuns:

Nici eu nu am crezut ca este posibil, dar m`am interesat si am aflat ca poate ramane insarcinata :-s din cauza ca in timpul actului sexual se afla spermatozoizi pe penis, dar acum depinde de mai multe chestii cum ar fi daca era "pe stop" sau in a cata zi a ciclului era

| innocent_9644 a răspuns:

Nu mai. stai chill.
daca esti sigur ca nu s. a rupt si apoi spre ex nu ai scos prezervativul si i.ai bagat degetul in vagin, nu are ce sa se intample.

have fun in continuare.
fara griji>big grin

| Uca_1100 a răspuns:

NU, nu are cum daca nu ai ejaculat inauntru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Ft bine ca ati folosit prezervativ!happy Nu e va intampla nimic, linisteste-tehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii inainte