| xXx_6966 a întrebat:

Cum imi pot cuceri fosta prietena? o iubesc foarte tare. dar pina la asta sa va spun toata povestea.
Am avut o relatie cu ea cu vreo 2 ani in urma si neam despartzit. a fost vina la amindoi dar mai mult amea.Acum cateva zile am inceput sa innebunesc dupa ia,,. Miam cerut scuze de la ea si ea de la mine.deci ne-am impacat ca prieteni.Cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine ea m-a refuzat.
In acestidoi ani ea nu a avut nici un prieten.Si nici acum nu are,,
De cand neam despartzit eu m-am schimbat foarte mult si ea tot//
Am aflat de la o prietena ca ea inca mai simte ceva pentru mine dar nu vrea sa-mi spuna.Chiar vreau sa ma impac cu ea caci o iubesc la nebubie,, dar nu stiu cum so cuceresc inapoi... ajutati-ma va rog.
dau FUNDA + vot!

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai depinde de ce v-ati certat. Poate ca nu vrea ca povestea sa se repete iar, dar totusi daca u crezi ca te iubeste nu renunta la ea,nu fi indiferent.Fa-o sa se simta iubita. spune-i mereu cat de mult o iubesti,cat de mult ti-ai dori sa fi cu ea. vorbeste cat mai frumos cu ea(draga,frumoaso, iubita, gurita etc) ...intelege-o si pe ea.acorda-i timp ...si poate ca o sa va impacati.

| David95_2915 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare. Incearca s-o recuceresti, dar incet...nu o lua "din prima". Demonstreaza-i c-o mai iubesti si ca ai iubi-o in continuarehappy

| pufoseniapuf a răspuns:

Pentru o fata e cam greu sa se intorca pentru ca nu vrea sa fie luata de fraiera. cam greu sa o cuceresti din nou, dar daca zici ca o iubesti asa de mult... fi din ce in ce mai gragutz cu ea, amintestei de momentele frumoase impreuna si spune-i ca ti-ar placea sa fie din nou asa. Restu' depinde de tine si de ce va crede ea. Sper sa-ti iasa. Succes!

| andreeeeea a răspuns:

Dovedestei ca inca mai iti pasahappy
si nu te astepta sa iti sara in brate deja de prima oarahappy
in primul rand vb cu ea despre asta.nu te deschide prea mult ca poate va crede ca esti obsedat de ea sau asa ceva
spune`i doar ca ii pacat sa nu mai incercati inca odat si explica-i ca tu vei face orice sa nu strici intelegi?
spune-i si ca dac nu risca nu castiga:*