| STEFANXxX a întrebat:

Cum sa faci asa ca o fata sa iti spuna "te iubesc"?

11 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

E simplu, n-o faci! Daca-ti spune ea, e bine! Daca nu-ti spune...nu e chiar asa bine!laughing

| darrio2007 a răspuns:

Prin dovezi din partea ta ca tii foarte mult la ea.Si de obicei cam baiatul spune primul cele doua cuvinte.Dar de multe ori cuvintele sunt de prisos. Iubiti-va mult.

| MasterYoda a răspuns:

In cazul tau, imbat-o sau drogheaz-o... eventual incearca cu hipnoza

| AvEnGeR6532 a răspuns:

arata-i cat de mult tii la ea. arata ca iti pasa de ea si de sentimentele pe care le are pentru tine si va veni de la sine adica iti va spune acceste cuvinte fara nici o teama GOOD LUCK!

| Danu6ka a răspuns:

Ca sa-ti zica aceste cuvinte trebuie sa ii trezesti interes si ea sa vreie sa afle cit mai mult despre tine

| adelaadelaadela a răspuns:

Pai daca tu ii spui "te iubesc" pun pariu ca si ea iti va spunewinking

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Ca să îți spună o fată asta, mai întâi trebuie să simtă că te iubește oh go on. Nu o poți obligawinking.

| dany5555 a răspuns:

Iubind-o happy

| IonutSultana a răspuns:

Mai copile du-te ma si invata si nu mai pune intrebari copilaresti, la varsta ta ar trebui sa iti stea gandul la altceva, si voi care ii raspundeti cu sfaturi sunteti si mai copiii ca el

| IonutSultana a răspuns:

Stefane mama raspunsul tau e aici http://alte-ganduri.blogspot.com/......e-TPU.html

| bombonicacucafea a răspuns:

Spunandu-i primul cele doua cuvinte magice