| Forevăr a întrebat:

Cum faci ca un baiat sa te intrebe "vrei sa fii cu mine "? laughing sau daca nu te intreaba macar sa iti spuna te iubesc >:

3 răspunsuri:
| superDezastrul a răspuns:

Buna. daca stii ca ii place de tine cand vezi ca e singur zii ca vrei sa vb ceva cu el intre 4 ochi. si il iei si tu in brate etc.eu cred ca ai mai multe sanse de a cuceri un baiat decat un baiat o fata.ai grija de tine.o zi placuta

| alexbrada a răspuns:

Mda. daca nu te place nu o sa spuna asa ceva. dar totusi sa spunem ca te place numai ca nu are tupeul. atunci ar fi bine sa te bagi si tu putin in seama. unii sunt mai timizi poate

| Diieniita a răspuns:

Daca te iubeste te va intreba,dar ia-l si tu cu usurelu, intreaba-l mai intai daca are o prietena si daca nu are intreaba-l daca vrea se fiti impre, sau daca nu joacate si tu adevar sau provocare...mult succes la mine a functionat!