| Baghira a întrebat:

Cum sa faci ca unui baiat sa-i placa de tine

3 răspunsuri:
| xCarol a răspuns:

Buna. Un baiat te va place pentru comportamentul tau foarte normal. Deci trebuie sa fi tu nu sa fi falsa. Unui baiat trebuie sa ii placa de tine asa cum esti cu toate defectele si calitatile si daca nu inseamna ca nu te place si punct :* Sper ca te-am ajutat happy big grin. Succes!

| Leutzbv a răspuns:

Trebuie sa fi tu insati. Nu trebuie sa-l faci sa te placa pentru ca daca el nu te place si o face doar pentru ca tu te "dai la el", o sa iasa urat. Asa ca te relaxezi, incerci sa-i dai ceva semne ca esti interesata de el, dar nu foarte directe sau evidente...

| Ahead a răspuns:

Il seduci