| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa pe tine daca el o place pe alta?(Alta care nu e interesata de el).

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Una dintre eternele situatii intre 3 persoane. asa e viata, ca un domino. unul are niste atuuri, altul altele, e imposibil sa le poti compatibiliza fericit pe toate. doar compromisul, vesnic rege, mai poate face ceva. fiecare trebuie sa lase ceva, ca sa castige altceva.

| RAY a răspuns:

Foarte greu, cand isi place de x isi place, indiferenta te atrage mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă să intri în vorbă cu el așa din întâmplare, să nu creadă că ești disperată,mai aruncă-i câte o privire scurtă, dar când se uită la tine schimbă-ți privirea, încearcă să fi prietenoasă, finuță și nu îl stresa prea mult. Dacă fata aia nu îl place poate o să renunțe până la urmă și o să ai mai multe șanse la el, de va plictisi la un moment dat să umble după aia degeaba.Depinde și ce gen de fete preferă:mai timide, mai îndrăznețe, mai copilăroase etc., poate nu ești genul lui. Dacă nu o să te placă, nu e capăt de lume, uită-l și găsește-ți altul.Am auzit că majoritatea băieților preferă fetele care nu se lasă așa ușor, nu prea le plac alea mai "ușuratice".

| Kingsley a răspuns:

Nu ai cum daca el nu simte aceleasi sentimente pe care le simti tu pentru el. Daca nu stie ca il placi eu zic sa ii spui.

| anonim_4396 explică (pentru Kingsley):

El imi spune ca ma place dar pare ca glumeste si se comporta cu alta fata foarte atent si o tachineaza si glumeste cu ea o asculta foarte atent...dar desi imi spune ca ma place nu are aceeasi conexiune si privire cand vorbeste cu mine

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Ca sa vezi daca te place sau nu cu adevarat, incearca sa il lasi pe el sa faca primul pas, adica sa te bage el in seama nu tu.

| anonim_4396 explică (pentru Iuliana_Andreea_1996):

El a incercat sa fie cu mine dar eu am refuzat pentru ca nu vreau o relatie. Dar fosta lui care e prietena mea a zis sa nu am incredere in el pentru ca el a zis ca a vrut sa fie cu mine doar pentru ca vroia ceva nou. Poate nici nu i-a pasat ca am refuzat pentru ca dupa s-a comportat cu mine ca inainte de parca nu era nimic.

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm.dupa parerea mea in primul rand nu as fi prietena cu fosta.
Pentru ca ea poate fi invidioasa pe tine si iti spune lucruri urate despre el ca nici tu sa nu fii cu el.
Depinde ce fel de baiat e el.
Daca e unu de ala care e mai "bagabont" normal ca nu il intereseaza.
Daca ii merge lipeala ii bun daca nu iar ii bun.
Acum crezi tu.

| anonim_4396 explică (pentru Iuliana_Andreea_1996):

Fosta e cea mai buna prietena a mea de 6 ani. Nu ar face asta. Eu oricum am vazut ca baiatul asta chiar a iubit-o ea imi vorbea mereu de el si ei doi chiar se iubeau. Mi se pare ciudat ca fix dupa ce ei doi s-au despartit el a venit si a zis ca ma iubeste si dupa ce l-am refuzat el nu a reactionat rau chiar s-a apropiat si mai tare de mine.

| Rob3rt97 a răspuns:

Deschide un site de film porno cu el in camera si zi ce categorie vrei sa incercam azi happy Merge mereu.