| Pupacel a întrebat:

Poti face un baiat sa prinda drag de tine? Adica sa il faci sa te placa?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti daca stii cum sa fi.

Fii indrazneata

Incearca sa-l surprinzi de fiecare data cu ceva nou. Femeile care sunt sigure pe ele cand abordeaza un barbat si care nu se tem sa-si puna in aplicare fanteziile sunt cele mai norocoase. Daca esti mereu inspirata si spontana, viata ta sentimentala va iesi din rutina.

Fii feminina

Barbatilor le place ca femeile sa fie... femei. Este simplu sa fii asa: poarta fusta in loc de jeansi. in plus, cand ii intrebi daca prefera ca o femeie sa fie prea machiata, raspunsul este de cele mai multe ori negativ. Prin urmare, feminitatea unei femei este acceptata, dar caricatura feminitatii nu.

Truc: incearca sa sugerezi mai mult in loc sa dezvalui.

4 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Desigur,daca stii cum sa te comporti cu el 100% da

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este exclusa posibilitatea insa va trebui sa te comporti de asa maniera incat sa-i dai de inteles prin tot ceea ce faci ca ai sentimente fata de el.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Fii autentica, evita minciunile si falsitatea, fii feminina, fii draguta cu el. Daca te cunoaste bine si nu te place in modul acela, nu prea ai ce sa-i faci, nu poti sa il obligi.