| source a întrebat:

Cum sa faci intr-o relatie ca sa nu intervina monotonia?

Răspuns Câştigător
| Cornel_3822 a răspuns:

Pui afish : interzisa monotonia iar daca intervine ****-i lu barbactu o tigaie in cap ca sa va certati si sa dispara monotonia

3 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Mda, si eu m-am desp din cauza monotoniei, care a intervenit intre noi. nu stiu ar trebui sa diversificati activitatile voastre impreuna, sa faceti lucruri p care nu le'ati mai facut ...nu stiu thinking

| Prigatdevisine a răspuns:

Incearca sa va vedeti mai rar sau sa faceti alte lucruri. Schimbati putin activitatilethinking
Nu stiu ce sa zic, am trecut si eu prin asta si am ajuns sa ne despartim :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surpindetiva cu cate ceva gatiti unu pentru altu facetiva masaje etc scrie in bv girl da acu e seara si nu stiu unde e thinking puteti face chiar o ieseala o excursie.In pluas daca va iubiti poate a nu va interveni monotonia