| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa se indragosteasca de tinelove struck?

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

Pai...in cele mai multe cazuri ii spui in fata...
daca esti timida ii faci ochi dulci
si daca chiar nu mai poti dupa el ii trimiti un bilet...prin cineva sau il dai chiar tu funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Mrrr :X
Vreau si eu sa ma faca o fata sa ma intragostesc de ea. big grin

| anaaa13 a răspuns:

Be yourself! happy Nu exista o tactica anume.

| k_6402 a răspuns:

Cum sa-ti explic eu tie... e complicat... acceptai prostia si dupa 3 luni va despartiti si o sa fie o desprtire de aia ca in filme dramatica, dupa aia peste o luna o sasi ia bataie ca e prost dupa aia o sal urmaresti toata viata si o sa dai ca bulgari in el cand e ca spatele si o sal injuri extrem de mult.

| roxanaaa a răspuns:

Eu una nu stiu` ce sa-ti spun laughing.
eu mereu fac pe indiferenta si` el incearca sa se apropie ` dar i tot arata indiferenta. incearca daca suntet`i prtsmug