| marinageorgiana14 a întrebat:

Cum faci un baiat sa se indragosteasca de o fata?

3 răspunsuri:
| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Prin gesturi dragute o sa faci o impresie buna, dar sa nu exagerezi pentru ca v-a crede ca esti obsedat.Ii dai haina daca e frig o cnduci acasa razi la glumele ei, incearca sa fi ca un amic iar apoi se va lega sigur ceva intre voi

| Ionita_Sanda_2000 a răspuns:

Poti sta de vorba cu el, mai intai trebuie sa-l cunosti, si dupa trebuie sa ii faci pe plac, dar cu o limita. Incearca sa-l seduci prin gesturi ci nu prin vorbe. Mult noroc!