| GeorgiGeo25 a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa se simta bine fara sa ajungeti la sex?

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Ofera-i amintiri placute, stiu si eu. faceti activitati placute impreuna. Pe lista intra si saruturi si imbratisari...etc laughing si nu asculta de răii astia, bravo tie ca nu ai de gand sa renunti la ce e al tau si sa iti pierzi virginitatea pentru cateva minute de placerewinking Stai cum esti ca stai bine, asculta ce iti spun

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mai bine nu o fa sincer, daca nu esti in stare sa oferi sex nu te baga in jocuri de astea

| RAY a răspuns:

Daca te iubeste va sta cu tine fara sex si va veti intelege bine, daca sta cu tine cu tine pentru sex ca in majoritatea cazurilor te va lasa in curand

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care relatia este chiar la inceput ai putea ca in timpul imbratisarilor si sarutarilor sa-l lasi sa te atinga/mangaie in anumite zone mai mult sau mai putin admise insa cu puternic impact erogen. In cazul ca relatia este mai avansata ati putea incerca senzatiile oferite de sexul oral si/sau cunilitie sau prin practicarea pettingului care poate fi considerat un fel de sex surogat, Pettingul bine executat va produce rezultate si efecte care ofera senzatii aproape identice cu cele resimtite in cazul unui sex real/adevarat. Succes.

| ubox7007 a răspuns:

Serios? depinde de multe lucruri si ceea ce ai zis tu este vag (bine cum? gen ejaculat? sau bine - confortabil?)

| Madesz a răspuns:

Petting laughing)

| 4psiho a răspuns:

Mai devreme sau mai târziu tot la sex veți ajunge. happy
Important este să nu ardeți etape, să o luați încet, încet...
Tine-l de mână, sărutați-vă, discutați, vedeți ce lucruri aveți în comun. happy