| M_2100 a întrebat:

Aceasta intrebare o pun atat pentru fete, cat si pentru baieti! Cum faci un baiat sa te placa? sau daca te place. >- cum faci sa ajungeti la un subiect in care sa te intrebe daca vr. sa fiti impr. happy?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună! Lucrul acesta este destul de simplu.Tot ce trebuie să faci este să deţii simţul observaţiei. Dacă un băiat te place, asta se simte, se vede prin intermediul comportamentului, a gesturilor, a privirilor.Succes!

| IloveME a răspuns:

Iti place sp!? daca nu esti o persoana timida poate ai ocazia sa te vezi cu el undeva unde nu va fi aglomerat.eu in locul tau as planifica intalnirea aia si dupa fara sa-i sp c simt as cauta momentul potrivit si l-as saruta.

| wildthing a răspuns:

Un baiat se bazeaza foarte mult pe atractia fizica. Daca nu se simte atras de tine, nu prea ai ce sa faci. Exista posibilitatea sa te placa dar sa nu ti-o arate, pentru ca nu stie ce simti tu pentru el, motiv pentru care e important sa te asiguri ca afla.
Daca sentimentele sunt reciproce si amandoi stiti deja asta, totul va merge de la sine. Nu trebuie neaparat sa te intrebe: "Vrei sa fii prietena mea?" happy

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai eu una sunt fata si iti spun sincer ca nu poti face un baiat sa te placa, daca te place este ceva dar nu il poti face tu. decat sa il inveti sa iubeasca daca este la prima relatie. si daca vrei sa ajungi la un subiect in care sa te intrebe daca vreti sa fiti impreuna:1)puteti sa jucati adevar sau provocare
2. ii spui ca daca el spune de cine ii place ii spui si tu lui ceea ce simti pentru un anumit fata/baiat.
Sper ca te-am ajutat! poaa

| Daniel_6553 a răspuns:

Daca inca nu ti-a cerut sa fiti impreuna exista 2 cauze: 1) Nu te place(si aici nu prea ai ce face fiindca nu il poti face s ate placa, trebuie sa simta el asta) sau 2) Te place dar este prea timid sa iti spuna asa ca, daca tu consideri ca te place, poti sa ii ceri tu prietenia. Am mai fost martor la astfel de cazuri si nu este o rusine pentru fete sa le spuna baietilor ca ii plac. Mult succes!

| cosmy6886 a răspuns:

Faceti o conversatie de nu mai mult de 15- 20 min si intreb chestii cu relatii, si atunci o sasi dea seama ca vreti sa fiti impreuna si daca vrea si el/ea o sa te intrebe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H

| M_2100 explică:

Mmm! da... nu prea stiu ce sa intele: suntem foarte buni amici, si chiarr cand ne vedem, ma :* pe guraraised eyebrows! e ceva aici.
Banuiesc ca ma place, dar niciodata nu a deschis subiectul de o relatieconfused
P.S : De la inceput el a stiut totul despre mine, din`ainte sa il stiu asa bineraised eyebrows