| Ađııa a întrebat:

Cum faci un baiat sa se simta vinovat fara sa i spui in fata?
(PS:chiar e vinovat da e nesimtit) fundita happy promit puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il faci sa se simta prost. Dai detalii exagerate despre el
Nesimtirea e o caracteristica generala, la unii mai mult la altii mai putin

| Lora a răspuns:

Ii spui pe ocolite si cu subinteles

| Andandut a răspuns:

Ignora-l complet un timp, nu-i mai raspunde la salut, nu-l mai privi cand trece pe langa tine, da-i de inteles ca EL nu mai exista pentru tine. Asa o sa-si dea seama ca esti suparata pe el si o sa se simta vinovat. Asa daca continui sa vorbesti cu el si ii dai atentie in continuare, o sa creada ca nu a gresit cu nimic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde despre ce e vorba. Poti sa nu il bagi in seama, cand vine el sa spui ca s-a cam aglomerat si sa pleci, sa nu ii raspunzi la intrebari si tot asa. Mie mi-a functionat.