| Lifeno4 a întrebat:

Cum faci un baiat sa se "simta" bine?hee hee

Răspuns Câştigător
| Well a răspuns:

Fi originala. Si nu face cum zic altele ca '' Asa imi fac eu iubitul sa se simta bine'' Nu. Fi naturala lasa-te purtata de val aici nu conteaza experinta decat daca il iubesti sau nu. Succes

7 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Depinde,uni baietii se bucura doar de o companie placuta a unei fete.

| sorinL1 a răspuns:

Mancare buna, bere, TV, o tavaleala pe cinste. Daca e finescu, a doua zi poate te face el pe tine sa te simti bine.

| RoXxy a răspuns (pentru sorinL1):

Bun raspunswinking

| sorinL1 a răspuns (pentru RoXxy):

Girl Approved!

| Cedry2k1995 a răspuns:

Pai un sex oral lar face fooaarrte fericit happy

| roxydulkica a răspuns:

Daca te referi la sex: un ora. cred ca i-ar placea foarte mult!

| CharlesCharmichael a răspuns:

Ii faci o laba