| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa te urascalaughing?tongue

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Se vede ca ai o varsta destul de mica dupa intrebarea ta.
Cand vei mai creste un pic vei intelege ca oamenii trebuie sa se inteleaga, si ca ura nu trebuie sa isi faca loc in relatiile interrumane.
Ce ti-a facut acel baiat de vrei sa te urasca?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eşti prea mică. Atunci când vei deveni femeie vei şti în mod instinctiv să faci asta!

| butt3rfly16 a răspuns:

Trebuie sa ai un motiv bine intemeiat ca sa faci un baiat sa sufere, pentru ca trebuie sa te gandesti ca ai putea sa fi si tu in locul lui.Metoda cea mai buna ca un baiat sa sufere este INDIFERENTZA sau sa te vada cu un alt baiat(poate fi si unul din pr lui), insa de cele mai multe ori baietii vor sa para macho si sa arate ca nu le pasa dar nu toti reusesc asawinking.

| sasha a răspuns:

Pai te combini cu el, il faci sa te iubeasca si dupa aia te desparti de el a 2 zi afisandu-te cu altu. cam asta o facut fosta mea prietena ca sa o urasc si a reusit bine ca acum mi-a trecut happy

| marla a răspuns:

Depinde cu ce scop faci asta.

| AlexBitza a răspuns:

Il faci de ras de cate ori ai ocazia (sa nu inteleaga ca-l tahcinezi ca dupa.) dar de ce ai vrea sa te urasca un baiat... ma rog

| ela_9708 a răspuns:

Razi de el, ii vb urat.chestii din astealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii arati p***a nespalata!

| MabelPufulet a răspuns:

Pai, eu am un coleg tampit care zice ca ma violeaza si ca sunt p**** in care vrea sa isi bage p***" cum faaaac?! ma urmareste peste tot la scoala si ma face bunaciunee! nu mai support crying( am 12 ani!

| Liadraghici141012 a răspuns:

Spune i ca ai pe cineva si tine o tot asa pana te lasa in pace