| GodInLol a întrebat:

cum faci pe cineva sa te urasca?

2 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Te uiti urat la el. Il insulti. Ii insulti familia. Il injuri. Ii injuri prietenii si familia. Il urmaresti peste tot [clasicul "stalking"]. Ii trimiti mesaje anonime de pe pinstruck.com. Apoi treci la amenintari. Te opresti la amenintari, ca nu cred ca vrei sa ajungi la inchisoare.

| seneorita a răspuns:

Il numesti. faci glume pe seama lui. faci tot ce nu-i place.ii eai cei mai buni prieteni sau chiar prietenu(a)lui, ei