| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai sociabil cu fetele, sa le abordez mai usor, vreau sa fiu mai curajos sa scap de timiditate..sa vorbesc deschis cu ele.Niste sfaturi, mersi mult.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste.
Investeste in cultura ta generala,formeaza-ti un vocabular bogat sa poti purta usor o conversatie si sa-ti vina ideile automat, e singurul "secret"!
Atunci vei avea si umor si inspiratie si lejeritate in comunicare si te vei simti perfect sigur pe tine, cine crezi ca nu s-ar simti atras de o asemenea persoana?
Citeste.
Si nu orice gunoi, ci carti potrivite varstei tale, usor si placut de asimilat!
Spor!
happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practica te face mai sociabil!

| Ichnat a răspuns:

Nu ai cum sa devii mai sociabil peste noapte!

Incearca cu alte fete neimportante pentru tine, practica!