| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Heii TPU :*, se apropie ziua prietenului meu, as vrea si eu o urare sa fie de dragoste, ca vreau sa postez in cronologia lui sa-i arat cat de mult il iubesc! va rog! multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...pentru inceput, daca vrei sa fie ceva romantic ar trebui sa-i cumperi o felicitare si sa-ti scrii parerea despre el, descrie-l (e perfect pentru tine), si ar cam trebui sa i-o arati doar lui, altfel nu mai pare atat de romantic laughing

| Hakuouki a răspuns:

"Iubitul meu ai ochii ca cafeaua, buzele ca carameaua." mai era o continuare, dar am uitat-o, daca il iubesti (ceea ce nu cred) poti compune singura, pune sentimentele tale pe hartie, nu mai asteptati sa va dea altii, folositi-va creierul, pe care doar cred ca-l aveti. In cazul tau, am indoieli serioase.

| Blamely a răspuns:

"La mulţi ani, te iubesc."

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Daca il iubesti atat de mult ii poti scrie una singura. Ii zici ce inseamna el pentru tine, ce momente ati petrecut impreuna etc.