| gabytza_7109 a întrebat:

Cum sa-i arat cat de mult il iubesc?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prin limbajul trupului si nu numai. Acordai mai multa atentie, flirteaza cu el, zambeste-i, fa-l sa rada, fa-i complimente, sopteste-i vorbe dulci la ureche, trateaza-l diferit fata de toti ceilalti, s. a. m. d.
Succes! Numai bine!

| XK a răspuns:

Pt a spune la modul direct... arde-l happy sigur mergewinking

| LaMijto a răspuns:

Invit-o in pat si faceti dragoste happy ( daca nu merge nu e vina mea )

| ydaa a răspuns:

Privindu-l in ochi si spunandu-i incet ca il iubeasti? sau
daruindui cevaa ce poate sal impresioneze
sau sa faci cevaa nebunesc cevaa cee sigur ii va dovedi
sau personalizeaza-ti hainee cu chipul lui
alintal enerveazal dupaa sarutal chesti care dovedesc ca ti la el dar nu fi foartee stresanta dar fi dulcee cu el si nu stiu uitate mereu in ochi lui si zii lucruri sinceree si care sa iisi dea seama singur ca il iubesti funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin vorbe