| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii arat ca o iubesc?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marcelan25 a răspuns:

Eu iti propun sa fii romantic, sa ii daruiesti in special trandafiri (asta functioneaza mereu) si ciocolata.Sa fii atent cu ea, sa nu o superi, dar sa nici nu o sufoci. Fa-o sa se simta importanta, sa simta ca tii la ea. Bafta!

| love_cat a răspuns:

Fii atent la toate detaliile, stai mult pe langa ea, incearca sa aflii ce il place ce nu si poti incerca mici flirturi...big grin uita-te intens in ochii ei, zambeste-i chestii din astea. Daca vezi ca si ea da semne fa marele pas!