| alone a întrebat:

Cum sa-i dovedesc ca il iubesc? va rog mt am nevoie d sfaturile voastre d fapt d ideei si fara bazasad mulumesc mult!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faptele sunt singurele care "grăiesc" iubirea ta față de el.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Spune-i'o, fii putin geloasa, fai surprize, vino mereu cu ceva nou si sminteste-i in fiecare zi cat de mult conteaza pentru tine happy. Succes :X!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai p mine una ma enerveaza faptul ca tot timpu pr imi zice: demonstreaza-mi ca ma iubesti laughing)si eu ii spun nu am kmrolling on the floor)si asta e cea mai mare prostie da pana la urma eu fac gesturi (lucruri)care sa ii demonstreze cat inseamna el pentru mine:X adica nu pot sa iti spun cum s aii dovedesti :*trebuie sa faci lucruri iesite din comun pentru el laughingma refer la sensu ala bun. spune-i ca il iubesti decate ori simti tu spune-i ii fiecare zi ca inseamna el pentru tine intalnestete cu el cat de des poti\ puteti

bafta sper ca ti-am fost de folos:* funda?:**

| andreea_1536 a răspuns:

Pai arata-i ca ai incredere in el si ca el este totul pentru tine incearca sa il susti in orice face el si poate o cafeluta seara la o cafenea doar voi doi...sau o seara romantica

| Ady93 a răspuns:

Depinde si ce fel de om e el, ce apreciaza, mie unu miar place sa petrec, de exemplu, chiar si cateva ore cu fata pe care o iubesc ori intinsi pe iarba ori stand pe o banca pur si simplu povestind si stand unu langa altu. Poate ar fi dragut si cand il iei in brate sa strangi ceva mia tare. Si arata-i cumva ca iti place sa petreci timpu cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| simona16 a răspuns:

Salut la o intrebare am raspuns la fel. Fai semne dragute, complimente din ce in ce mai multe, si vb cu el mai mult.Va intelege singura.PA!