| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii zic unui baiat ca il iubesc foarte tare? imi e rusine sa-i zic si am nevoie de sfaturile voastre

2 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Daca vrei sa i zici ceva i zici in fata nu pe mess sau telefon

| alina_7796 a răspuns:

Trebuie sa ii spui daca nu poti direct sa ii zici trimitei un sms sau pe mess! eu i-am zis unui baiat ca il iubesc si apoi neam intilnit aproape eu zic sa incerci! mai bine sa regreti de ce ai facut decit sa regreti de ce n-ai facut! Succese si ai sa vezi ca totul o sa fie bine! Cred in tine!happyhappywinking