| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i dovedesc unui baiat de 18 ani ca il iubesc foarte mult? Imi tot cere sa fac fapte. Help me. La ce fapte credeti ca se refera?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se refera la sex.Asta intelege el prin fapte.Problema e ca tu il iubesti, daca te vrea doar pentru asta, nu te merita.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul la 18 ani cauta distractie si strabaterea cat mai multor cearsafuri, voi fetelor ce nu pricepeti ca la varsta aia nu le arde de iubiri?

| RAY a răspuns:

Omul vrea fapte, te vrea in patul lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Faptele pe care le solicita/doreste sa i le satisfaci se refera mai mult ca sigur la cele de natura sexuala.Acestea pot fi mai mult sau mai putin perverse, de la simple atingeri reciproce in zonele erogene pana la practicarea sexului oral, a pettingului sau chiar a sexului propriu zis. Daca el nu a fost explicit in exprimare datoria ta este sa-l intrebi in mod direct pentru a sti foarte precis in ce relatie ar urma sa te implici. Demonstreaza-i ca nu esti o "gasculitza" prostuta si timida. Succes.

| R0R0 a răspuns:

Cere-i sa iti arate el mai intai

| Anonimuserr a răspuns:

CUm să-i dovedești. Poartă-te frumos cu el. AJută-l. Du-te acasă la el. Vorbește-i frumos plimbați-vă. Vedeți-vă ori de câte ori puteți.