| brokxy a întrebat:

Daca un baiat nu imi cere poze nud dar eu ii trimit ca sa ii dovedesc ca il iubesc. Asta ii va dovedi ceva sau doar il va face sa creada ca sunt o cu**va? (Daca se poate sa raspunda baietii)

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Depinde, sunt relații în care pozele nud merg, ajungând ceva normal din ambele părți, pe de altă parte sunt și măgari în al nostru univers, pe care nu-i poți numi bărbați. Urmează-ți inima, instinctul, dacă tot i-ai trimis, vezi reacția lui, comunică cu el. vezi ce vrea cu adevărat, în fond Adam cu Eva erau tot nudwinking nu-i mare bai. Dacă a ținut la tine cu adevărat. eu zic că o să le păstreze rămânând un bărbat adevărat. altfel este de ne iertat, mulți dintre băieți neavând o definiție completă pentru cu**va, e ca și cum mi-ar spune mie cineva cum că ași fi un vierme, ne înțelegând ce este viermele în esența lui. happy anyway vis a vis de a dovedi ceva, doar dacă îți cere cineva, poți spune asta, altfel arătândui că oriunde ați fi, chiar și la distanță ești lângă el. doar pentru asta este tehnologia. Sper să-ți fie de folos.

18 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Pfoa, pozele nud nu-s dovada iubirii. Maxim pot fi dovada faptului ca vrei sa ti-o traga sau te exccita sau orice altceva exclusiv sexual. Daca el iti pretinde poze goala ca dovada a iubirii e un cretin disperat.
Atat timp cat tu nu te simti confortabil sa faci asta si nu te atrage deloc sa te vezi goala intr-o poza pe care sa o si trimiti cel mai bine este sa nu faci asta. Si daca pana la urma o faci doar de dragul lui fa-o cat mai anonim posibil (adica ascunde-ti fata si diverse lucruri care pot fi identificate). In majoritatea cazurilor disperatii care vor poze cu tine goala pentru ca "te iubesc" sunt fix aia care le posteaza pe net dupa ce se termina relatia, sau mai rau te santajeaza cu ele.
Iti recomand sa ai grija si sa faci doar ce simti tu ca iti este tie potrivit, daca nu esti genul de tipa perversa care se exccita facand lucruri de genul evita sa le faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă asta e dovada ta de iubire înseamnă că nu îl iubești deloc

| RAY a răspuns:

Eu unu as crede ca vrei sex

| Violleta2022 a răspuns:

Pozele nud sunt cerute in alte scopuri, dar in nici un caz nu-i o dovada de iubire.
Te sfatuiesc sa nu trimiti nimic, ca vei regreta teribil mai tarziu, cand vor apare pe internet si te va arata lumea cu degetul. Ori, mai tarziu in viata, cand vei vrea sa ajungi cineva respectabil si vor iesi la iveala pozele si santajul.
asa ceva nu faci niicodata.\
Iar daca baiatul ala te iubeste cu adevarat, nu ti-ar cere poze nud.
Poate este un pedofil, proxenet sau cine stie ce ***, daca cere asa ceva, dar in nici un caz nu este un om normal la cap.

| OldSoul a răspuns:

Depinde si de tipul respectiv.
In general, daca si el te iubeste, atunci da, va aprecia foarte mult si ii vei demonstra ca tii la el, si ca ai incredere in el.
In schimb, daca nu tine la tine/daca nu te iubeste, atunci da, poate crede ca esti ***.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu te-as considera, daca nu cu*va, cel putin usuratica.

| Mihai1810 a răspuns:

Daca faci asta ii dovedesti ca nu ai creier. Nu te gandesti ca peste un timp ai putea gasi pozele alea pe internet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te gândeşti că pe lângă faptul că îşi poate forma o părere greşită despre tine mai poate să te şi şantajeze cu acele poze în caz de ceva? Nu te-ai gândit că le poate trimite prietenilor lui sau să le pună pe internet? De unde ai atâta încredere în el, de cât timp sunteți împreună? Crezi că pozele nud cu tine îi demonstrează cât de mult îl iubeşti? Îi poți demonstra în alte moduri asta. Câți ani aveți tu şi el?

| teo530 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zis plus ar putea fi un pervers cu un cont fals.

| anonim_4396 a răspuns (pentru teo530):

Nici nu am mai luat în calcul varianta asta.Nu a specificat dacă îl cunoaşte şi în realitate sau doar din mediul virtual. Oricum, trebuia să dea mai multe detalii (vârstele lor, de cât timp sunt împreună).

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru teo530):

De ce pervers, daca el nu i-a cerut asemenea poze. Fata vrea sa-i trimita poza nud, desi el nu a cerut si tot el e pervers? Asta da gandire logica!

| teo530 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu m-am referit la el ci în general, dacă nu s-au văzut în realitate nu poate fi sigura de identitatea lui.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru teo530):

Cu atat mai mult nu este permis - etic ma refer - sa trimiti o poza nud.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã are cel mult 15 ani ii poti dovedi. Sau o sa ajungi coperta in ziarul scolii, Din doua una. In cel mai bun caz o sa creada ca esti o disperata dupa complimente lui 5 in 5 minute, in legatura cu aspectul tau.

| teo530 a răspuns:

Ar fi trebui intai sa-i propui si daca voia da, acum poate avea o parere putin proasta dar daca ii spui ce ai spus si aici cred ca se va clarifica situatia.

| Xdreaper21 a răspuns:

Curva si probabil va da la toti pozele cu tine

| Chernobyl a răspuns:

Nu ii mai trimite poze nud, te poate santaja cu acele poze le poate arata prietenilor si rudelor.