| AncaAncc2323 a întrebat:

Cum sa. i spun actualului prieten ca relatia noastra merge mai greu deoarece eu inca nu l.am uitat pe fostul si ca vreau ca el sa ma ajute cu asta.Stiu ca imi va veni cu totul altceva in minte atunci dar vreau cateva idei va rog... FUNDAbig grin...

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar ce pisicii mei si pasarica ta te-ai bagat cu actualul, daca inca nu l-ai uitat pe fostul? Asa va place voua, sa sariti din polen in polen? (Mama, ce m-am cenzurat aici!) Va cautati rapid alinarea in bratele altuia, iar dupa veniti sa va plangeti ca nu stiti cum sa fiti directe, adica mai pe scurt, cum sa-i zic c-a fost prost destul, ca m-am saturat de el.
Stii ceva? Hai pa!

| CandyES a răspuns:

Pai baieti nu gandesc ca noi si tu poti incerca cat vrei tu sa ii explici situatia el o sa inteleaga cu totul altcevawinking. Cel mai bine ar fi sa incerci tu sa-l uiti ca sigur vei reusi, daca o sa-i spui partenerului s-ar putea sa inteleaga ca vrei sa te desparti de el si nu stii cum sa-i spui.