| AncaAncc2323 a întrebat:

Cum sa. i spun actualului prieten ca relatia noastra merge mai greu deoarece eu inca nu l.am uitat pe fostul si ca vreau ca el sa ma ajute cu asta.Stiu ca imi va veni cu totul altceva in minte atunci dar vreau cateva idei va rog... FUNDAbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| cristinaxt a răspuns:

Nu`i zice... faci o prostie daca ii zici va crede ca doar il folosesti, fi cu iubitul tau si lasa ca timpul sa`si faca treaba ii cea mai simpla si cea mai buna solutie.

| Negative a răspuns:

Nu-i spui,du-te cu el pe oriunde, distreaza-te si o sa vezi ce rapid uiti de fostultongue Daca tu te-ai despartit de el, e rau... daca el s-a desp de tine inseamna ca nu te meritahappy

| dede191 a răspuns:

Buna, poti sa ii spui ca nu l.ai uitat pe fostul iar el te va intelege, poate o sa va mai vorbiti fiindca el stie cum reactioneaza un baiat(daca vrei sa te impaci cu fostul), si o sa vorbiti despre anumite chestii. funda smug?