| Crestian a întrebat:

Cum sa-i spun la o fata ca o plac fara sa rada de mine sa ma rusinez?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând tu nu trebuie să râzi când îi vei spune ce sentimente ai față de ea, în caz contra va crede că o iei la mișto. Și rușinea o lași acasă, nu ai ce face cu ea la întâlnire.
Succes.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

O fata nu va rade de tine daca ii spui ca o placi.Sunt sigura, poate doar fata sa fie prea proastastraight face. Dar iti zic eu ca nu va rade de tine. O iei deoparte doar pe ea si ii spui ce simti. Poti eventual sa o iei de mana sa te uiti in ochii ei si sa pari foarte sincer.happy

| ● Ďعw a răspuns:

Asigurate prima data ca te place si ea.pai nu stiu.intr ori daca vrea sa fie cu tine.sau pur si simplu ii spui in fata sa vezi cum reactioneazahappy

| no name a răspuns:

Pai sa fi tu insuti si sa fi sincer! si fetele nu prea rad de sentimentele baietilor. eu zic sa incerci sa fi tu si va fi bine! bafta

| AlexandraR a răspuns:

Folosind toti dintii. Respiri incet, deschizi gura larg si ii spui.happy

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Uite daca va merge funda plz! Ii vei zice :
-Te iubesc! Nu rade de mine! Dragostea mea e sincera fata de tine, daca o sa accepti iti promit nu vei regreta!

| Haidepaaaaaaaaaa a răspuns:

Afla si tu cate ceva despre ea, vezi cum e, daca e cu fite s-ar putea sa rada, depinde cum e ea happy.
Cel mai bine ar fi, sa fiti undeva voi 2 si nimenii altcineva, asa ati putea comunica mai bine si fara rusine.

Daca tu o placi si ea stie, si sa zicem ca ea nu te place...nu o afecteaza cu nimica, ca tu suferi pentru ea sau ca te gandesti la ea intr-un cuvant spus "ca o placi". Dar s-ar putea ca mai tarziu roata sa se intoarca si sa fie invers ca ea sa te placa, si tu sa o uitat ar suferi enorm...Asa ca speram sa te placa si ea asa cum o placi si tu happydaca nu vrea sa sufere.

Roata mereu se intoarce straight face