| Ex7R3aM47 a întrebat:

Daca plac o fata, si daca-i spun ca o iubesc, cum sa fac sa marturiseasca si ea fara sa rada de mine si sa spuna apoi la toata clasa? Funda!

Răspuns Câştigător
| LovElla a răspuns:

Pai simplu ia-o de mana si spune-i ca vrei sa vorbesti ceva cu ea.Si orice ar fi sa nu se supere. Incearca sa i povestesti sa i spui ce-ti place la ea si apoi zi ca vrei o sansa sa fi cu ea si ca o iubesti. Roago sa nu spuna la nimeni pentru ca te superi si nu mai vb cu ea, atunci daca ai curaj sarut-o pe obraz sau imbratiseazo! Bafta! Funda?happy:*

4 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Primu lucru gnadeste daca simti acel lucru cu adevarat nu ca iti place fundu si sani ei si gata o iubesti.Daca simti ceva pentru ea si nu e cum arata, atunci incearca sa vezi daca simte si ea la fel. Uita-te cum se comporta cand esti afar cu ea, ce gesturi face ea daca ii se schimba starea de spirit cand este cu tine.Iti dai seama pana la urama daca te place singur. Daca te place cu adevarat icearca sa o faci pe ea sa-ti spuna ca te iuebeste.Si daca chiar vrei din toata inima sa-i spui fi sincer cu tine si cu ea,dar nu baga povesti cu Alba ca zapda.
Fao se simta sexi, frumoasa, iubita dar niciodata nu-i construi un monument si sa o ridici in slavi cu vorbe.

| Anytsa a răspuns:

Iubirea nu se spune, iubirea se simte. Daca tot o zici, zi'o si tu la momentul potrivit!

| Printzess a răspuns:

Nu poti sa.i zici asa direct.bagate usor usor pe sub pielea ei

vorbeste cu ea pe mess intreab`o daca are prietensmug spune`i ca o placi si e foarte dragutahee hee

| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Adevarul e ca incearca sa ii fii alaturi cind are nevoie de ceva.Nu fa glume de prost gust pe seama ei. Evita sa te certi cu cei apropiati ei in special cu ea. Fii linga ea si ofera-i o mina de ajutor.Astfel singura isi va da seama ca o placi si nu va spune la toata clasa. Sper ca ti-a fost de folos