| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun prietenului meu( suntem impreuna de o saptamanalaughing)ca numai vreau ca relatia noastra sa continue? el e foarte indragostit de mine si nu vreau sa-l ranescsad plss help!:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să stai cu el de vorbă deschis, nu îți bate joc de sentimentele lui.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pai spune-i si tu ca alalant macae ma ...frige.

| ღClauuღ a răspuns:

Pai spune`i usor mai pe ocolite,spune`i ca ti-ai dat seama si nu prea aveti lucuri in comun, ca nu sunteti potriviti unul pentru celalalt, si ca vrei sa se termine totul intre voi.Presupun ca o sa inteleaga.Bafta:*