| justifyme a întrebat:

Cum sa ii atrag atentia? cum sa il fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| alice_3838 a răspuns:

Si eu am pus intrebarea aceasta si uite ce mi-au raspuns:
Ar fi bine sa zimbesti cind treci pe linga el si se uita la tine.Dar cel mai ine ar fi sa fii tu insuti si mdaca o sa-i placa tetine va face el primul pas dar sa nu te schimbi la caracter sau stilul tau de a fi din cauza unui baiat daca te place te va accepta asa cum esti.Fii tu insati.
Daca esti naturala o sa te placa el sigur. Nu incerca sa fii falsa sau prefacuta-n fata lui. Fiindca cine te iubeste te iubeste asa cum esti tu: unica prin felul tau de a fi.
Fii tu însăți în preajma lui și încearcă să vorbești cu el. Nu trebuie să faci un anumit lucru ca să-l pui în genunchi în fața ta - și nici nu poți.
Totul vine de la sine.

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Are dreptate kitty happy

| caius a răspuns:

Da-i c-o bata dupa ceafa, ia-l de par si du-l acasa la tine

| kitty_3770 a răspuns:

Fii indiferentahappyhappyhappylasa sa vina el la tinetongue