| k1dutz82 a întrebat:

Cum sa ii propun unei fete o relatie? Imi e rusine sa ii spun "vrei sa stai cu mine? "... As vrea sa i-o spun altfel happy. Ajutor va rog?

9 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Nu știu câți ani ai dar cel mai natural mod este să vorbești cu ea, iar dacă observi că vă înțelegeți o inviți la un suc/cafea/KFC(?!)/plimbare. La întâlnire o săruți și astfel veți fi împreună fără să o întrebiwinking
BONUS : Dacă după sărut întreabă ea „asta înseamnă că suntem împreună" sau ceva de genu, îi zâmbești, nu îi dai un răspuns concret și schimbi subiectul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i spui asta, trebuie sa-i arati ca vrei o relatie cu ea.

| k1dutz82 explică (pentru Emilian65):

Si cum fac asta? laughing)

| Emilian65 a răspuns:

Prin vorbe frumoase, prin acordarea unei flori sau a unui buchet de flori, prin apropierea mai mult de ea, etc.

| SkyPilot a răspuns:

Invit-o undeva si cand va intalniti ofera-i o floare. Fa-i complimente (sincere, neaparat!). Vezi cum reactioneaza si mergi mai departe in functie de interesul ei in tine.

| Pricked a răspuns:

"Ai două variante: ori devii iubita mea, ori te violez".

| TheWingOne a răspuns (pentru Pricked):

Sa stii ca merita incercatlaughing))

| differntlife a răspuns:

Ii spui ce simti, iar la sfarsit o intrebi daca si ea simte la fel si ca nu accepti un nu1 laughing glumesc chiar daca nu ar strica sa o ajuti pe fata sa isi revina dupa soc laughing nu este greu de loc. o intrebi daca si ea simnte la fel si ii spui ca nu este neaparat sa iti dea raspunsul pe loc. ca o lasi sa se gandeasca la asta.
bafta! happy

| ali1996 a răspuns:

De la inceput comunica cu ea ca simpli prieteni, in primul rind trebuie sa va cunoasteti, apoi treceti la ceva mai apropiat, propune-i intr-o zi sa iesiti, apoi dupa privirile ei o sa vezi daca vrea sarutata sarut-o, atunci totul vine de la sinebig grin