| SmigalNexus a întrebat:

As vrea sa-i spun la o fata ca o iubesc dar fata acea este si in clasa cu mine si imi este rusine sa ai spun
Putin Ajutor :FUNDAA! si in plus cred ca si ea ma place dar nu am curaj sa ai spun

5 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Scoate-o la un suc ceva si bea putina bere sa-ti dea curaj si spune-i asta in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu risti, nu castigi))

| Elide a răspuns:

Ce vârste aveți? Cred că ar fi indicat s.o tachinezi prin glume prin ceva, sa intri in vorba cu ea, sa-i dai de înțeles ceva!

| SmigalNexus explică (pentru Elide):

Salut 15 si ea are 14

| RobiLord a răspuns:

Pai in primul rand saluto cand o vezi amuzo mai iai ceva de la magazin(sa nu dai impresia ca ai multi bani) duo in oras si cand simti ca v-ati apropiat destul da frau liber sentimentelor