| Denispadurariu a întrebat:

Cum sa ii pun mana pe fund iubitei?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci?
O întrebare mai tâmpită ca asta nici că puteam să citesc pe ziua de azi!
Mare este grădina lui Dumnezeu...
Pa, pa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte simplu, cu multa tandrete in timpul unui sarut pasional.

| OnuOnulică a răspuns:

Ii spui ca are ceva pe fund sau ca e murdara si te prefaci ca o stergi dar in timpul ala ii pui si mana big grin
E destul de buna idee...parerea mea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o iubesti, mana pe fundul iubitei se pune cu dragoste si gingasie.

| MskDesign a răspuns:

Vorbesti serios sau iti bati joc de noi?

| fadnox a răspuns:

Cu mana

| SweetMinion a răspuns:

Cu stil, grija si talent.

| loveM a răspuns:

Lool laughing)... cum naiba sa intrebi asta? in fine, hai sa iti si raspund...in timp ce o saruti coboara-ti mana incet pe fundul ei. big grin

| Brotacel12 a răspuns:

WTF? Ce naiba, o faci!

| Dacian2005 a răspuns:

Pai stii si tu, ridici mana, o lasi usor in jos, o prinzi de mijloc, apoi cobori mana si mai jos, pana mana ta ajunge pe popnetul iubitei tale.
Succes!
Funda?

| mrterror a răspuns:

Daca ai iubita, cum naiba de nu ai facut-o pana acum?! :-)) in timp ce o saruti poti cobori mainile pe fundul ei, sau daca va cunoasteti de multa vreme, desi ma indoiesc, o poti face direct.