| andreisoho a întrebat:

Cum pot pune mana la fund iubitei fara sa se supere? Dau funda Răspunsuri de la fete

13 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Sigur ai iubita? si daca da, ea stie?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca nu ii placi nu o faci si gata. ce atata mare chestie sa ii pui mana pe fund. asta e tot ce intelegi tu printr-o relatie? sani si cur de pipait laughing

| andreisoho explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Frate nu asta înțeleg dar vreau sa mai bucur de eawinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru andreisoho):

Sunt o gramada de alte chestii care le poti face cu o fata, si in aceeasi masura sa ii faca si ei placere.

| Leerix a răspuns:

Vrei sa-i pui mana la fund, nu PE fund? Vrei sa stii cum? CU MANA!
Si ti-am raspuns si la una dintre celelalte intrebari identice, sa pui pana PE carte, nu PE fundul ei! laughing Nu inteleg ce rost are sa postezi de atat de multe ori aceeasi intrebare stupida. straight face

| andreisoho explică (pentru Leerix):

Vreau sa vad o varianta mai buna si vezi-ti de treaba am învățat pana la 18 ani de-acum o i-au mai usorwinking

| TPUuser199 a răspuns (pentru andreisoho):

Eu zic sa o IEI mai tare, sincer (Cu cartea vorbesc, nu de fundul prietenei tale...) Ai 18 sau cati ani ai, si nu stii sa ''abordezi'' o fata din punctul asta de vedere. happy O seara buna.

| Leerix a răspuns (pentru andreisoho):

Iau*, nu "i-au" laughing Nu prea se vede ca ai invatat pana la 18 ani laughing

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Pai,cand va mai giugiuliți o tii de mijlocul taliei si apoi in timp ce o saruti coboara mainile spre destinatia dorita, bafta!

| simo102 a răspuns:

Hmm,unele fete se despart de baietii care fac asta.Nu toate sunt la fel, doar unele! ai putea sa incerci cand te plimbi cu ea sa o ti de talie si apoi mana sa coboare incet la mijloc si apoi la fundwinking

| antiacta33 a răspuns:

Frate, cati ani ai?

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Pai o misti pe "manuela" spre fundul ei si dupa ai motive de laba. Daca ai mai incercat si s-a suparat, nu mai incerca, o sa traga concluzia ca esti disperat.

| Letaata a răspuns:

In timp ce o saruti in pui usor mana pe fund iar asta o va excita si ii va placea