| BadPokerFace a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti recomnad sa-i spui asta face to face, nu prin intermediul telefonului sau pe mess/facebook, pentru a nu crede ca e o gluma sua un test din partea ta. plus ca daca veti fi fata in fata vei putea sa vezi si tu mimica lui cand iti rapsunde, daca e sincer sau nu, daca zambeste etc. ZDeci sfatulmeu e sa-i propui sa iesiti la un film/la op cafea sau un suc/la ptinoar sau unde va place voua sau obisnuiti sa mergeti, sa-l iei de mana, sa-l privesti in ochi si sa-i spui dire3ct, fara prea multe ocolisuri ca iti place de el sua chiar ca il iubetsi, tu alegi formula. Apoi, poti sa-l saruti sau sa-l iei in brate. Bafta si sper sa fii si tu iubita de el si sa primesti rapsunsul pe care ti-l doresti din partea lui!

5 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

." te iubesc"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum ai scris si aici, ii spui prin vorbe!

| abNb a răspuns:

Ii spus pur si simplu te iubesc!

| Alexandru_Cosmin_1970 a răspuns:

Pai depinde daca te place! Poti sa-i spui ca nu se va intampla nimic!

| PisicaNutella a răspuns:

Uite o metoda mai interesanta, nu atat de banala.Il intrebi asa"Cum sa ii spun unui baiat ca il plac? Sa ii spun direct sau sa il fac sa vada asta" Daca spune ca direct tu spui ca ok si daca intreaba cine e baiatul ii spui simplu ca el, daca nu te intreaba iei telefonul si de fata cu el ii trimiti mejas cu "Te plac." Daca spune ca sa ii arati asta ii multumesti.Si daca intreaba cine e baiatul ii spui asa"Pai daca ti-as spune nu as mai avea cum sa ii arat." si daca nu intreaba incepi sa ii arati ca il placi.La mine a functionatwinkingSucces.