| col0rs a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca il iubesc?thinking
Fundita puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Am si eu aceeasi problema straight face
deci. dc nu rogi un prieten de al lui sa-ti dea o mana de ajutor :d

| vlaaddd a răspuns:

De spus ii spui cum se spune... daca vrei sa ii demonstrezi e alta treaba.

| Baby a răspuns:

Paaai cand sunteti numai voi 2 impreuna undeva puteti sa incepeti sa vorbiti despre dragoste si asa si intr-un moment poti sa o spui usor, la ureche. Nu asa direct ca sa ramana socat. Cat mai subtil. Si oricum nu te astepta sa iti zica si el exact atunci pentru ca ei sunt mai dificili. Sa nu fii dezamagita daca n-o face. Tu exprima-ti sentimentele si asteapta un rasp de la el, in decursu a cateva zile.Succes, sper sa iasa asa cum iti doresti!

| Ileana_6025 a răspuns:

Pai eu zic sa te comporti cat mai dragastos cu el si isi va da singur seama ca il iubesti, iar daca va stiti de mult timp si aveti incredere unul in altul ii poti zice pur si simplu, intr-un loc si la un timp cand sunteti doar voi doi: "stii, te plac". Tonul sa nu fie prea impulsiv...ci calm...cu un zambet usor happy

| Croy a răspuns:

"bai capatana...te iubesc!" smug

| hastemele a răspuns:

Ii spui, nah o bere! o sa inteleaga

| fazu a răspuns:

Te duci la el.ii dai o palma in dinti si ii zici "te iubesc" rolling on the floorsi asa ii zici ca il iubesti

| nicoll03 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui odata cand sunteti numai voi2 si sa i-o spui asa incat sa se simta ca o spui din suflet si sa simta ca il iubesti cu adevarat... Si ai putea sa ii si dovedesti dar asta depinde numai de tine... happy

| Ligiutza_4357 a răspuns:

Simplu,Te Iubeschappy