| BuBuRuZzZa_1967 a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca nu mai vreau sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| Cappuccinooo a răspuns:

Du-te la el si spune-i "hai pakiss " laughing

11 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Ar fi bine sa ii zici intr-un mod mai delicat astfel incat durerea sa nu fie si mai mare...si cel mai ok atunci cand te intalnesti cu el. Este exclus sa ii zici la telefon, prin mesaje sau printr-o alta persoana...Si nu uita sa ii spui si motivul despartirii: ca nu ai aceleasi sentimente pentru el asa cum are el pentru tine, ca vrei sa fi cu altcineva sau care este motivul pentru care vrei sa va despartiti.

| Sweet111 a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu laughing

| pinkflower a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai intelegatoare si cat mai buna cu el adica ca sa nu fi ca o nesimitita si sa ii spuni " Mei frate eu nu mai vreau sa fiu cu tine " laughing intelegi? deci sa fi cat mai intleegatoare.

De exemplu spune-i " Spuce angryX=numele baiatului) dar cred ca trebuie sa ne despartim.nu mai merge relatia, sper ca ma poti intelege si imi pare rau ...mai vorbim, pa "

sau

" Nu mai merge relatia intre mine si tine, cred ca ar trebui sa ne despratim " Cum iti vine in minte. Sper ca te-am ajutat :*

| JustMe_7096 a răspuns:

In aceesi situatie st si eu!big grin nu stiu km sa ii sp ca nu mai vrbig grin

| curiozitatea a răspuns:

Ii spui ca il vezi ca pe un amic.nimic mai mult...Adika nu vrei sa stirici o relatie de prieteniebig grinFUNDA?

| deyu1998 a răspuns:

Poi :

'' Imi pare nespus de rau dar in ultimul timp lucrurile au cam luat o intorsatura.si as vrea sa fiu singura pentru o vreme pana imi fac ordine in ganduri'' :*

| BuBuRuZzZa_1967 explică:

Deci cappuccionooo smug funda e a ta date dq rolling on the floor tbx fayy :X

| Cappuccinooo a răspuns:

Mersi,mersi kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Issa_8382 a răspuns:

Vreau sa experimentez ceva noulaughing)

| scoobydoo a răspuns:

Eu sunt baiat, dar daca as avea o problema din asta... i`as spune simplu "Nu mai vreau sa mai fiu cu tine, lasa-ma" nu stiu dc voi fetele sunteti asa rusinoase