| Baiatul1307 a întrebat:

Cum sa ii zic unei fete ca o plac (fara biletel)?

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ii spui direct.

| Kaℓi a răspuns:

Telepatic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii prinzi palmele ei in palmele tale, te uiti direct in ochii ei si ii spui fara sa te balbai ceea ce simti fata de ea si ce ti-ai dori pe viitor.Trebuie sa ai doar putin curaj. Succes.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Fata te plac"

| OldSoul a răspuns:

Asta se intampla mai mult in filme.
In real nu este nici o obligatie sa-i spui.
Daca vrei sa fi cu ea o poti face si fara sa-i spui ca-ti place de ea.
Dar cel mai probabil nu stii la ce ma refer si-ti pare aiurea, asa ca cel mai bine fa cum a spus colegul de mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
| 12lopn a răspuns:

Cand o vezi poti sa o strigi si sa-i spui ca trebuie sa vorbiti, atunci poti sa-i spui asta.

| Atacator007 a răspuns:

Te duci la ea si ii spuibig grin Desi nici eu nu as avea curajul(hehe)